| Gyártó | AEG |
| Modell | HK634021XB |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Elektronika funkciói | 3 lépcsős maradékhő kijelzés; Hangjelzés; Automata felfűtés; Gyerekzár; Felfelé számoló óra; Eco Időzítés; Funkciózár; Percszámláló; Stop + go; Időzítés |
| Keret | Fém keret |
| Kezelőpanel típusa | Érintőkapcsoló (9 fokozat) |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 6300 |
| Főzőlap típusa | Üvegkerámia |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 576*516*38 |
| Nettó súly (kg) | 7.26 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Kerámia; Hilight; 2 körös zóna |
| Főzőzóna mérete – bal első | 750 / 2200 W / 120 / 210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Kerámia; Hilight |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1200 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Kerámia – Hilight |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 1200 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Kerámia; Hilight; 2 körös zóna |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 700 / 1700 W / 120 / 180 mm |
AEG HK634021XB Beépíthető kerámia főzőlap
84 590 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.