| Gyártó | AEG |
| Modell | IKB64301FB |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Elektronika funkciói | 3 lépéses maradékhő kijelzés, hangjelzés, automata felfűtés, Booster, gyerekzár, Elszívó vezérlés főzőlapról, billentyűzár (key-lock), percszámláló, Pause, hang ki, időzítő |
| Elektronika funkciói | Indukciós zónák booster (gyorsfelfűtés) funkcióval, Edényfelismerés, OptiHeat Control: 3 lépéses maradékhő-kijelzés: 3 lépéses maradékhő kijelzés, Könnyű és gyors installáció (bepattintós rugókkal), |
| Gyerekzár | igen |
| Keret | Csiszolt |
| Kezelőpanel típusa | Érintővezérlés |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Főzőlap típusa | Indukciós |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 44*590*520 |
| Nettó súly (kg) | 11.04 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal első | 2300 / 3700 W / 210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1400 / 2500 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
AEG IKB64301FB Beépíthető indukciós főzőlap, Hob2Hood, 60 cm
128 900 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.