| Gyártó | AEG |
| Modell | IKB64431XB |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Elektronika funkciói | 3 lépéses maradékhő kijelzés, hangjelzés, automata felfűtés, Booster, gyerekzár, eltelt idő mérése, eco timer, Elszívó vezérlés főzőlapról, billentyűzár (key-lock), percszámláló, hang ki, stop+go, időzítő |
| Keret | XL-es OptiFit™ keret |
| Kezelőpanel típusa | Slide Control: csúszkás vezérlés |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 7350 |
| Főzőlap típusa | Indukciós |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 576*516*46 |
| Nettó súly (kg) | 10.54 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal első | 2300 / 3700 W / 210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1400 / 2500 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
AEG IKB64431XB Beépíthető indukciós főzőlap, Hob2Hood, 60 cm
135 900 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.