| Gyártó | Electrolux |
| Modell | EIS62443 |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Elektronika funkciói | 3 lépéses maradékhő kijelzés, hangjelzés, automata felfűtés, Booster, gyerekzár, eltelt idő mérése, eco timer, energiagazdálkodás, Elszívó vezérlés főzőlapról, billentyűzár (key-lock), percszámláló, Pillanatmegállítás, SenseCook Boil, hang ki, időzít |
| Keret | Csiszolt |
| Kezelőpanel típusa | Csúszkás érintővezérlés (Kite) |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 7200 |
| Szikragyújtás | – |
| Főzőlap típusa | Indukciós |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 590*520*44 |
| Nettó súly (kg) | 10.5 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal első | 2300 / 3700 W / 210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1400 / 2500 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
Electrolux EIS62443 SenseBoil beépíthető indukciós főzőlap, Hob2Hood, 60 cm
129 900 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.