| Gyártó | Electrolux |
| Modell | EIV644 |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Elektronika funkciói | 3 lépéses maradékhő kijelzés (CleverHeat™ funkció), hangjelzés, automata felfűtés, Booster, gyerekzár, eltelt idő mérése, eco timer, billentyűzár (key-lock), Kétoldali „Bridge” funkció, percszámláló, Pillanatmegállítás, hang ki, időzítő, EcoTimer™: A |
| Keret | Csiszolt |
| Kezelőpanel típusa | Csúszkás érintővezérlés (Kite) |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 7350 |
| Szikragyújtás | – |
| Főzőlap típusa | Indukciós |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 590*520*44 |
| Nettó súly (kg) | 11.5 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal első | 2300 / 3200 W / 180×210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 2300 / 3200 W / 180×210 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 2300 / 3200 W / 180×210 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 2300 / 3200 W / 180×210 mm |
Electrolux EIV644 Beépíthető indukciós főzőlap, Full Bridge funkció, 60 cm
134 900 Ft




Értékelések
Még nincsenek értékelések.