| Gyártó | Electrolux |
| Modell | LIR60433B |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | – |
| Elektronika funkciói | 3 lépéses maradékhő kijelzés (CleverHeat™ funkció), hangjelzés, automata felfűtés, Booster, gyerekzár, energiagazdálkodás, Hob2hood elszívó vezérlés főzőlapról, billentyűzár (key-lock), percszámláló, Pillanatmegállítás, hang ki, időzítő |
| Keret | Csiszolt szélek |
| Kezelőpanel típusa | Érintőkapcsolók |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Kijelző színe | Vörös |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 7200 |
| Szikragyújtás | – |
| Főzőlap típusa | Indukciós |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 520*590*44 |
| Nettó súly (kg) | 10.75 |
| Főzőzóna típusa – bal első | Indukciós |
| Főzőzóna típusa – jobb első | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1400 / 2500 W / 145 mm |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Indukciós |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 1800 / 2800 W / 180 mm |
Electrolux LIR60433B Beépíthető indukciós főzőlap, Hob2Hood, 60 cm
117 590 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.