| Gyártó | Whirlpool |
| Modell | AKT 8090 NE |
| Elektronika funkciói | Maradékhő jelzés és Timer funkció mind a 4 zónához, Gyerekzár funkció |
| Elektronika funkciói | fűtőbetétes főzőmező, Elektronikus vezérlés, érintőszenzoros kezelés, Digitális kijelző, Időzítő, Maradékhő kijelzés, Gyermekzár. |
| Keret | Keret nélküli |
| Kezelőpanel típusa | Érintőszenzorok |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Max. hálózati teljesítmény (W) | 6200 |
| Főzőlap típusa | Üvegkerámia |
| Méret (Mag.xSzél.xMély.) (mm) | 46*580*510 |
| Nettó súly (kg) | 8 |
| Főzőzóna mérete – bal első | 1700 W / 180 mm |
| Főzőzóna mérete – jobb első | 1200 W / 145 mm |
| Főzőzóna mérete – bal hátsó | 2100 W / 210 mm |
| Főzőzóna mérete – jobb hátsó | 1200 W / 145 mm |
Whirlpool AKT 8090/NE Beépíthető üvegkerámia főzőlap
85 790 Ft





Értékelések
Még nincsenek értékelések.